Fornebu Padel gruppespill - resultater

Følgende viser innrapporterte resultater for Februar 2018. Resultater må rapporteres via e-post til info@fornebupadel.no så snart kampen er ferdigspilt. Se videre regler om gruppespill.

Februar 2018

Gruppe 1
Øystein Steiro / Joakim Bjerke Fredrik Ask / Herman Kristensen Christian Ruud / Kristofer Stahlberg Erling Tveit / Sebastian Lystad
Øystein Steiro / Joakim Bjerke X Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt
Fredrik Ask / Herman Kristensen Ikke spilt X Ikke spilt Ikke spilt
Christian Ruud / Kristofer Stahlberg Ikke spilt Ikke spilt X Ikke spilt
Erling Tveit / Sebastian Lystad Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt X
Gruppe 2
Christopher Wroll Hagen / Tom Hauglund Kristian Ødegaard / Viggo Bang-Hansen Mons Knutzon / Martin Brusletto Christian Dyvik / Jørgen Arnesen
Christopher Wroll Hagen / Tom Hauglund X Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt
Kristian Ødegaard / Viggo Bang-Hansen Ikke spilt X Ikke spilt Ikke spilt
Mons Knutzon / Martin Brusletto Ikke spilt Ikke spilt X Ikke spilt
Christian Dyvik / Jørgen Arnesen Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt X
Gruppe 3
Øyvind Welle / André Julseth Andres Fernandez / Jaime Garzon Kim Falster / Svenn Korseth Simen Aukland / Knut Aukland
Øyvind Welle / André Julseth X Ikke spilt 6-4, 6-2 6-2, 6-4
Andres Fernandez / Jaime Garzon Ikke spilt X Ikke spilt Ikke spilt
Kim Falster / Svenn Korseth 4-6, 2-6 Ikke spilt X Ikke spilt
Simen Aukland / Knut Aukland 2-6, 4-6 Ikke spilt Ikke spilt X
Gruppe 4
Gunerius Pettersen / Espen Auensen Fredrik Ask Stensrud / Thor Mjør Espen Hordnes / Daniel Andersson AJ Redfern / Stephane Lardier
Gunerius Pettersen / Espen Auensen X Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt
Fredrik Ask Stensrud / Thor Mjør Ikke spilt X 7-5, 1-6, 2-6 Ikke spilt
Espen Hordnes / Daniel Andersson Ikke spilt 5-7, 6-1, 6-2 X 6-3, 6-7, 7-5
AJ Redfern / Stephane Lardier Ikke spilt Ikke spilt 3-6, 7-6, 5-7 X
Gruppe 5
Christian Dávila / Juan Arístegui Jon Anders Matre / Edvard Hatle Adrián Cid Fernández / Alberto Sanz Borja Mathias Wexels / William Hatle
Christian Dávila / Juan Arístegui X 6-3, 7-5, 6-0 2-6, 2-6 Ikke spilt
Jon Anders Matre / Edvard Hatle 3-6, 5-7, 0-6 X Ikke spilt 6-3, 7-5, 4-2
Adrián Cid Fernández / Alberto Sanz Borja 6-2, 6-2 Ikke spilt X 4-6, 7-6, 3-4
Mathias Wexels / William Hatle Ikke spilt 3-6, 5-7, 2-4 6-4, 6-7, 4-3 X
Gruppe 6
Javier Reyes Gomez / Cristo Hernandez Jacinto Kjell Anders Kristiansen / Jan Fjeller Egil Andre Berglund / Martin Siem Rocio Ibáñez / Felix Exposito
Javier Reyes Gomez / Nuno Sitima X 6-1, 4-6, 6-1 Ikke spilt Ikke spilt
Kjell Anders Kristiansen / Jan Fjeller 1-6, 6-4, 1-6 X Ikke spilt Ikke spilt
Egil Andre Berglund / Martin Siem Ikke spilt Ikke spilt X Ikke spilt
Rocio Ibáñez / Felix Exposito Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt X
Gruppe 7
Mats Strand Ødven / Alexander Eikenes Cristian Soto / Jan Kokkim Francisco Sanz / Alberto Martin Anne Solvang / Trond Granerud
Mats Strand Ødven / Alexander Eikenes X Ikke spilt Ikke spilt 6-3, 6-3
Cristian Soto / Jan Kokkim Ikke spilt X Ikke spilt Ikke spilt
Francisco Sanz / Alberto Martin Ikke spilt Ikke spilt X Ikke spilt
Anne Solvang / Trond Granerud 3-6, 3-6 Ikke spilt Ikke spilt X
Gruppe 8
René Wallner / Felix Expósito Maria Töllbäck Sannes / Maria Centelles Sander van der Harst / Patrick van der Harst Alexis Rodriguez / Manuel Alonso
René Wallner / Felix Expósito X Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt
Maria Töllbäck Sannes / Maria Centelles Ikke spilt X Ikke spilt Ikke spilt
Sander van der Harst / Patrick van der Harst Ikke spilt Ikke spilt X Ikke spilt
Alexis Rodriguez / Manuel Alonso Ikke spilt Ikke spilt Ikke spilt X