Fornebu Padel stige - resultater

Følgende viser innrapporte resultater. Resultater må rapporteres via e-post til info@fornebupadel.no før mandag klokken 10:00 for å gjelde for den uken. Rankingen blir oppdatert på mandager.

  • 2017 Uke 48 (27.11 - 03.12)
    29.11 René Wallner / Felix Expósito slo Maria Töllbäck Sannes / Maria Centelles med 6-0, 6-2
    29.11 Kjell Anders Kristiansen / Jan Fjeller slo Javier Reyes Gomez / Cristo Hernandez Jacinto med 6-4, 6-4
    01.12 Øyvind Welle / André Julseth slo Fredrik Ask Stensrud / Thor Mjør med 6-3, 6-2
    03.12 Erling Tveit / Sebastian Lystad slo Christopher Wroll Hagen / Tom Hauglund med 6-3, 7-6, 6-2
    Cristian Soto / Jan Kokkim slo Alexander Jørgensen / Sindre Øverås med w/o
    Espen Hordnes / Daniel Andersson slo Alexander Jørgensen / Sindre Øverås med w/o
  • 2017 Uke 47 (20.11 - 26.11)
    20.11 Simen Aukland / Knut Aukland slo Christian Dávila / Juan Arístegui med 6-3, 7-5
    21.11 Christian Dyvik / Jørgen Arnesen slo Andres Fernandez / Jaime Garzon med 4-6, 6-0, 7-6
    Øyvind Welle / André Julseth slo Alexis Rodriguez / Manuel Alonso med w/o
    Mathias Wexels / William Hatle slo Alexander Jørgensen / Sindre Øverås med w/o
  • 2017 Uke 46 (13.11 - 19.11)
    16.11 Jon Anders Matre / Edvard Hatle slo Javier Uruñuela / Adriana Carrion med 3-6, 6-1, 7-6 (7)
    18.11 Øyvind Welle / André Julseth slo Javier Uruñuela / Adriana Carrion med 4-6, 6-2, 7-6
    19.11 Egil Andre Berglund / Martin Siem slo Maria Töllbäck Sannes / Maria Centelles med 6-0, 6-1
    19.11 Erling Tveit / Sebastian Lystad spilte uavgjort med Christopher Wroll Hagen / Tom Hauglund med 4-6, 7-5, 6-6
  • 2017 Uke 45 (06.11 - 12.11)
    08.11 Jon Anders Matre / Edvard Hatle slo Kjell Anders Kristiansen / Jan Fjeller med 6-1, 1-6, 6-0
    09.11 Øyvind Welle / André Julseth slo Mats Strand Ødven / Alexander Eikenes med 7-5, 6-2
    10.11 Francisco Sanz / Alberto Martin slo Alexis Rodriguez / Manuel Alonso med 6-3, 6-1
    12.11 Christian Dyvik / Jørgen Arnesen slo Simen Aukland / Knut Aukland med 7-6, 6-2
  • 2017 Uke 44 (30.10 - 05.11)
    30.10 Kim Falster / Svenn Korseth slo Christian Dyvik / Jørgen Arnesen med 7-6, 6-3
    30.10 Adrián Cid Fernández / Alberto Sanz Borja slo Christian Dávila / Juan Arístegui med 6-2, 3-6, 6-1
    01.11 Gunerius Pettersen / Espen Auensen slo Fredrik Ask Stensrud / Thor Mjør med 6-1, 7-5
    03.11 Adrián Cid Fernández / Alberto Sanz Borja slo Francisco Sanz / Alberto Martin med 6-3, 6-4
    05.11 Mons Knutzon / Martin Brusletto slo Kim Falster / Svenn Korseth med 6-1, 6-2
  • 2017 Uke 43 (23.10 - 29.10)
    24.10 Christian Ruud / Kristofer Stahlberg slo Kristian Ødegaard / Viggo Bang-Hansen med 7-6, 6-0
    28.10 Christian Dávila / Juan Arístegui slo Alexis Rodriguez / Manuel Alonso med 6-0, 6-1
    29.10 Simen Aukland / Knut Aukland slo Fredrik Ask Stensrud / Thor Mjør med 7-5, 6-4
    29.10 Nils Schive / Nicholas Bjerke slo Mons Knudtzon / Martin Brusletto med 6-4, 6-4, 2-2